Teises toas | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Teises toas

jaga
Koolilapsele, Noorele, Täiskasvanule|Ovaal- ja proovisaal

Tõestisündinud lood sellest, kuidas kõige lähedasemad kõige rohkem haiget teevad

Dokumentaallavastus „Teises toas” jutustab lugusid sellest, kuidas inimesed, kes on sulle kõige kallimad kogu maailmas, teevad sulle kõige rohkem haiget. Need lood algavad sellest, kuidas ema sulle halva hinde pärast rihma andis, ja lõppevad seal, kus sa lebad lämmatamisest meelemärkuseta omaenese kodu põrandal. Ja isegi seal ei pruugi need lõppeda.

Autorid on intervjueerinud nii lähisuhtevägivalla ohvreid kui vägivallatsejaid ja püüavad aru saada, kuidas lapsepõlves omandatud hoiakud ja hirmud meie suhteid kujundavad. Kas ja kuidas on võimalik murda välja mustritest, mille kordamine teeb haiget nii endale kui teistele? Kas see, mis toimub teises toas, puudutab vaid neid, kes on seal, või meid kõiki?

Lavastus on suunatud noortele ja täiskasvanutele. Esimest vaatust mängitakse kahes eraldi saalis – proovisaalis 13–18aastastele ja ovaalsaalis vanematele vaatajatele. Teises vaatuses saadakse ühes ruumis kokku. Soovitame osta vanusele 13–18 piletid sektorisse proovisaal ja vanusele 18+ sektorisse ovaalsaal.

NB! Pärast 16. oktoobri etendust vestlevad publiku ees lavastusest ja lähisuhtevägivallast kaks eksperti – jurist Anne Haller ja lastepsühhiaater Anne Kleinberg.

Mängivad

Getter Meresmaa, Laura Nõlvak, Steffi PähnDoris TislarLee Trei, Tiina Tõnis, Anti Kobin, Sander Roosimägi, Risto Vaidla

Meediakajastus

Materjalid ja lisategevused

Mängukava