Õpetajad on oodatud 17. jaanuaril teatrihariduse koolituspäevale | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Õpetajad on oodatud 17. jaanuaril teatrihariduse koolituspäevale

jaga
05. Detsember 2019 | 16:37

NUKU teatri ja muuseumi järjekordne teatrihariduse koolituspäev õpetajatele toimub 17. jaanuaril 2020 algusega 10.00. Osalejate jaoks on sündmus tasuta, kuid palume kiirustada ja  REGISTREERIDA SIIN – kohtade arv on piiratud! 

Päeva oleme püüdnud mahutada võimalikult palju kasulikku ja harivat, millest oleks abi igale õpetajale õpilaste vanusest sõltumata. Nii käivitame päeva esimeses pooles arutelu noore publiku teatrikülastuste üle, teeme ansambliharjutusi grupi häälestamiseks, räägime lavanärvist, tegeleme loovustreeningu ja nuku animeerimisega ning juttu tuleb ka teatrikriitikast.

Orienteeruvalt 12.45 pakume NUKU teatri poolt kerge lõunaeine. Poole kahest jätkame juba suures saalis teatriterminoloogia teemal ning esimesele lugemisele tuleb katkend Jaanika Juhansoni koguperepõnevikust „Kummituste suvi”, mis suvel publiku ette jõuab. Juttu tuleb ka kevadistest uuslavastustest „Tuulte pöörises” ja „Tagurpidi” ning päeva lõpetab Tagur Pidi, kes kõneleb teemal „Valdur Mikita”.

Kell 15.15 saavad eelnevalt registreerunud minna ekskursioonile NUKU teatrimajas või  muuseumis ning kell 17 loodame päeva edukalt lõppenuks lugeda.

Koolituspäeva täpne päevakava selgub detsembri lõpupoole, kuid uksed avame juba kl 9.30 hommikul, mis jätab piisavalt aega registreerimiseks, kohvilisteks ja sõnalisteks tervitusteks ning gruppidesse jagunemiseks. Kõik soovijad saavad päeva lõpus osalemistunnistuse. Koolituspäev toimub NUKU teatrikompleksis Tallinna vanalinnas (Lai 1/Nunne 4).

Kui soovite olla edaspidigi kursis õpetajatele suunatud sündmustega, aga ei saa veel NUKU igakuiseid uudiseid, liituge uudiskirjaga siin.  Uudiskirjaga liituma on oodatud kõik kolleegid nii enda kui ka sõprade õppeasutustest.

Lisainfo

peep.ehasalu(at)nuku.ee
Kommunikatsioonijuht

Veel uudiseid