Maagilist pühadeaega! | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Maagilist pühadeaega!

jaga
22. Detsember 2021 | 12:24

Eesti Noorsooteatri pühadeaja teatrimaagiat hoiab „Jääpüük” Elisa Stage’is, mida saavad kõik teatrisõbrad vaadata tasuta kuni 6. jaanuarini

Teatri kassa ja Nukuteatrimuuseum on suletud 23.27. ja 31. detsembril ning 1. jaanuaril. Muudel aegadel on Nukuteatrimuuseum avatud tavapäraselt T-P kl 10-18.

Jääpüük” räägib loo imest, või õigemini sellest kummalisest nähtusest, et imed juhtuvad just lastega. Kõik ju mäletavad oma lapsepõlvest mõnd imelist seika, või vähemalt seda tunnet, et imesid ikka juhtub – no mitte iga päev, aga tuleb ette. Aga miks siis suureks kasvades imesid aina vähemaks jääb? Või juhtub siis ka täiskasvanutega imesid sama palju, aga täiskasvanud lihtsalt oskavad nad kõik ilusti loogiliselt ära seletada? Igatahes on päris imelik – selleks, et rahu saada, on normaalsel täiskasvanud inimesel vaja ime ära seletada – teha olematuks see, mis on kõige imelisem asi üldse.

Meie ees rullub lahti talvine seiklus, mis lapselikust uudishimust tõukudes jõuab välja tõsise katsumuseni ning jääb seiklejaid saatma kogu eluks.

Etendus on vaatamiseks tasuta SIIN, aga kui soovid toetada vähihaigeid lapsi, siis saad seda teha ostes Elisa Stage'i Aitäh pileti – kogunenud summa kanname üle Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule!

Soovime maagilist jõuluaega ja häid teatrielamusi uuel aastal!

Veel uudiseid