NUKU teater ja muuseum on alates 13. märtsist külastajatele suletud | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

NUKU teater ja muuseum on alates 13. märtsist külastajatele suletud

jaga
12. Märts 2020 | 23:24

NUKU teater, muuseum, kassa ja Hendriku kohvik on alates 13. märtsist külastajatele suletud seoses üleriigilise viiruseohuga.

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on valitsus otsustanud kehtestada Eestis eriolukorra ning rakendada erimeetmeid. Nii hoitakse ka NUKU teatri uksed avalikkusele kinni 1. maini või kuni viiruseohu taandumiseni. Ära jäänud etenduste piletid vahetatakse ümber või ostetakse tagasi kuni 31. maini (broneeringud võimalikud kuni sügiseni).

  • Kui soovite piletid vahetada etenduse vastu mais või juunis, siis ootame teie e-maili.
  • Kui jääte ootama sügise mängukava (selgub aprillis), siis palun võtke ühendust aprilli teises pooles.
  • Kui soovite raha tagasi, siis palun saatke e-mail kassa [at] nuku.ee, lisage kirjale manusena piletid (võib ka foto) ja pange kirja konto omanik ja kontonumber, kuhu teha ülekanne.
  • NUKU teatri kinkepileteid (mitte Piletilevist ostetud), mis aeguvad perioodil 13.03 – 30.04, on võimalik kasutada kuni 30. juunini. Tavapiletite omanikud saavad pileteid vahetada NUKU teatri piletite vastu või tagastada eelpool mainitud tingimustel, võttes ühendust NUKU teatriga e-kirja teel või Piletilevi müügipunktides (v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt).
  • Piletilevist ostetud ära jäävate etenduste PDF-piletitest saavad NUKU teatri kinkepiletid, millega on võimalik soetada uusi teatripileteid kuni 31. detsembrini 2020. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number. NB! Kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta, kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
  • Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support [at] piletilevi.ee, seda juhul, kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus tuleb märkida tellimuse number, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.
  • Juhul kui te ei soovi sügishooajal teatrit külastada, saab Piletilevi PDF-pileteid ja Omniva pakiautomaati tellitud pileteid tagastada kuni 31. maini 2020. Selleks palume täita tagasiostu taotluse vormi siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost.  Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole  14 tööpäeva jooksul.
  • Täiendav info telefonil 6679 555 või kassa [at] nuku.ee.

Vabandame ebamugavuste pärast ja palume mõistvat suhtumist, kui meilidele vastamine tavapärasest rohkem aega võtab. Ühtlasi oleme tänulikud, kui leiate võimaluse raha tagastamise asemel valida mõni hilisem etendus või, kui teil on see võimalus, piletiraha tagastusest loobuda ja annetada see teatri heaks. Oleme südamest tänulikud kõigile teatrisõpradele, kes seda juba teinud on.

NUKU töötajad soovivad kõigile tugevat tervist ja uusi kohtumisi tervisele ohutumas tulevikus. Kasutage vahepealset aega lugemiseks, muusika kuulamiseks ja kõigi kunstide nautimiseks, milleks kodus aega ja võimalust. 

Lisainfo E-R kl 10-13 telefonil 6679 555 ja aadressil kassa [at] nuku.ee.

Veel uudiseid