Teatrikuu soodustused | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Teatrikuu soodustused

jaga
10. Märts 2020 | 16:13

Märtsikuu on teatrikuu ja sel puhul valisime välja kolm lavastust, mille etendusi on kevadel rohkem mängukavas - neid saame külaliste rõõmuks soodsamalt pakkuda. Ja pakumegi - märtsis tehtud broneeringud ja ostud kolme lavastuse kevadetendustele on soodushindadega.

NB! Broneeringud ja ostud palume teha ainult märksõna „uudiskiri“ või "teatrikuu" alusel ja ainult nuku kassast: kassa [at] nuku.ee või tel 66 79 555.

"Seitsmepäine haldjas"
on lustlik ja vaimukas lugu, kus vanaema sukeldub ärklitoas muinasjuttude maailma, et lapselapsele veidigi rõõmu pakkuda. Autor Ervin Lázár, lavastas Jaanika Tammaru, mängib Tiina Tõnis. Sooduspilet 7.50 € / saatja 6 €.

"Vari"
Hans Christian Anderseni muinasjutul põhinev vaatemänguline ja poeetiline varjuteatrilavastus uurib, miks inimene on inimene. Keelekümbluseks sobivat lavastust mängitakse kahes versioonis: venekeelset Jevgeni Moissejenko ja eestikeelset Leino Rei. Sooduspilet 9 €.

"Võlupood"
Kevadel mängitakse must-kunstitrikkidega SÕNATUT nukulavastust "Võlupood" viimaseid kordi. Herbert George Wellsi lühijutu põhjal tehtud Sandra Lange lavastus kandideeris Salme Reegi nimelisele teatriauhinnale. Sooduspilet 8 € / saatja 6 €.

Pakkumine kehtib ainult uutele broneeringutele.

Veel uudiseid