Uudised - Arhiiv | EESTI NOORSOOTEATER

Arhiiv

2021

Eesti Noorsooteatri õpetajate infopäev toimub saalis ja veebis
16. September 2021 | 11:11

Eesti Noorsooteater tutvustab kolmapäeval, 29. septembril 2021 Ferdinandi saalis oma 70. juubelit tähistava hooaja uuslavastusi, erisündmusi ja Nukuteatrimuuseumis toimuvat ning teatri lähemaid ja kaugemaid plaane.

Loe edasi

Tule tööle kohvikusse!
15. September 2021 | 16:11

Eesti Noorsooteater otsib oma nooruslikku kollektiivi KOHVIKUTEENINDAJAT Kohvikuteenindaja peamisteks tööülesanneteks on teatripubliku ja Hendriku kohviku klientide vastuvõtmine, kohviku korrashoiu tagamine ning teenindus- ja müügitöö.

Loe edasi

Tule tööle: etenduse juht-rekvisiitor
14. September 2021 | 17:13

Pakume tööd etenduse juht-rekvisiitorile, kes vastutab etenduste ja proovide õigeaegse toimumise ning läbiviimise eest (lavastaja abistamine, näitlejate ja etendust teenindava personali kohaloleku kontrollimine, lavatarvete eest vastutamine, publikumärkide andmine jm korralduslik

Loe edasi

Tule meile turundusjuhiks!
09. September 2021 | 14:28

SA Eesti Noorsooteater otsib turundusjuhti, kelle ülesanneteks on Eesti Noorsooteatri, Nukuteatrimuuseumi, teatri juurde kuuluvate festivalide ja projektide turundusstrateegiate arendamine ja elluviimine, osakonna töö kavandamine, koordineerimine, juhtimine ja arendamine.

Loe edasi

Eesti Noorsooteatris esietendub A. H. Tammsaare „Poiss ja liblik”
06. September 2021 | 10:54

12. septembril esietendub Eesti Noorsooteatris „Poiss ja liblik” – Anton Hansen Tammsaare miniatuuril ja Ardo Ran Varrese muusikal põhinev visuaalteatrilavastus väikelastele. 

Loe edasi

Teatrivalgustaja Targo Miilimaa tänavafotograafia Nukuteatrimuuseumis
04. September 2021 | 01:02

Tänavafotograafia näitus „Üks hetk” eksponeerib kordumatuid hetki väljaspool teatrit, mille on jäädvustanud Eesti Noorsooteatri valgustaja Targo Miilimaa.

Loe edasi

Eesti Noorsooteater alustab juubelihooaega
31. August 2021 | 10:53

Eesti Noorsooteater alustab sündmusrikast 70. hooaega etendusega pühapäeval, 5. septembril. Septembris jõuavad publiku ette ka esimesed uuslavastused, A. H. Tammsaare „Poiss ja liblik” väikelastele ning Eugène Ionesco „Ninasarvik” noortele ja täiskasvanutele.

Loe edasi

Algas registreerimine noortestuudio vastuvõtukatsetele
19. August 2021 | 15:43

Eesti Noorsooteatri juures tegutsev noortestuudio võtab vastu uue kursuse.

Loe edasi

Turvaliselt muuseumi ja teatrisse
18. August 2021 | 14:18

Hea külastaja! Kõigi jaoks turvalised teatri- ja muuseumielamused sünnivad koostöös külastajatega. Vastavalt valitsuse korraldusele koroonaviiruse tõkestamiseks tuleb kõigil teatri- ja muuseumikülastajatel tõestada enda nakkusohutust.

Loe edasi

Tallinnas jõuab lavale rahvusvaheline visuaalteatrilavastus
18. August 2021 | 10:30

Mitu aastat töös olnud visuaalteatrilavastus vastuolulisest Poola-Ameerika kirjanikust Jerzy Kosinskist jõuab Kanada, Norra, Prantsusmaa ja Eesti teatritegijate koostöös lavale Tallinnas. Lavastuse „Prototüüp“ autor ning lavastaja on Poola-Kanada etenduskunstnik Viktor Lukawski, lavastuse partner

Loe edasi