Röövel Hotzenplotzi suvine ringreis | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Röövel Hotzenplotzi suvine ringreis

jaga
1 h 10 min

Pöörane röövlimürgel praevorstide ja paukseentega 31. juulist 23. augustini 2020 vabaõhulavadel üle Eesti. Otfried Preussleri raamatu „Röövel Hotzenplotzi uued seiklused” põhjal.

Humoorika röövliloo tegevus areneb väikeses linnakeses, kus kõik paistab olevat imehästi, kuni hirmuäratav röövel Hotzenplotz murrab end vangimajast vabadusse ja pistab nahka kõik praevorstid ja hapukapsad, mis vanaema on Kasperlile ja Seppelile valmistanud. Nii saab alguse hoogne röövlijaht, kus vahetatakse maske ja rolle, nii et keegi ei pruugi olla see, kellena alguses paistab.

„Hästi tehtud lastelavastusi kulub alati ära ja minu jaoks paigutub „Röövel Hotzenplotz” kahtlemata selle defitsiidi vähendajate hulka,” kirjutas kriitik Keiu Virro Eesti Päevalehes. „Lastel on, millele kaasa elada. Oluline on minu meelest seegi, et lugu võimaldab mõelda ka hea ja kurja suhtelisuse üle.”

Pane tähele!

  • Etendused toimuvad vabas õhus. Palume kaasa võtta istumisalused ning riietuda ilmastikule vastavalt. 
  • Kohtade arv on piiratud!
  • Enne ostu sooritamist palume kontrollida valitud etenduse kuupäeva ja kellaaja õigsust. Etenduste algusaeg on kl 18 (va Haapsalus, kell 19).
  • Ostetud pileteid ei vahetata ümber ega osteta tagasi.

Truppi sõidutab TOYOTA

Mängivad

Anti KobinSander RoosimägiDoris TislarGetter MeresmaaKarl SakritsRisto Vaidla

Meediakajastus