Kõige mustem stsenaarium: 23 mõtet konflikti teemal | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Kõige mustem stsenaarium: 23 mõtet konflikti teemal

jaga
1 h 10 min|Noorele, Täiskasvanule|Von Krahli ülemine saal

Kompanii WCS
IISRAEL

Osav žonglöör, tantsiv akrobaat, muusik-leiutaja ning vapper sõdalanna esitavad laval 23 mõtet konflikti teemal, mis on kogutud ühe aasta jooksul. Iga lugu on tõestisündinud.
Lavastus vaatleb omapärase nurga alt etendajate endi isiklikke ja igapäevaseid konflikte erinevatel teemadel, nii tõsisemaid kui ka tavalisemaid.

Teatrikompaniisse WCS kuulub neli sõltumatut etenduskunstide, tsirkuse- ja muusikataustaga artisti Iisraelist. Luulelises võtmes maalivad nad keeruka pildi reaalsusest, igaüks täiendamas seda oma ala meisterlike oskustega.

Neli artisti esitavad täiesti uskumatuid, kuid tõestisündinud lugusid oma igapäevaelust Lähis-Idas. – Theater Der Zeit

Kompanii WCS lavastus „Kõige mustem stsenaarium: 23 mõtet konflikti teemal” rabas mind teemakäsitluste, unikaalse vaate ja kergusega. Neli näitlejat, etendajat toovad publiku ette kakskümmend kolm konfliktisituatsiooni, hetke, milles on äratundmist ja koomikat. Aga ka valusalt lõikavat arusaamist, et keegi ei ole täiuslik. Me kõik võime vahel olla kitsarinnalised, pealiskaudsed, ülekohtused, teha kellelegi haiget ja ise haiget saada. Vaatajate ees rullub lahti füüsilise ja objektiteatri elemente siduv situatsioonide jada, milles käsitletakse tüüpilisi ja mittetüüpilisi konflikte. – NUKU teatri näitleja Taavi Tõnisson