Olen väike valgus | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Olen väike valgus

jaga
40 min|Väikelapsele, Koolieelikule|Kanuti Gild, suur saal

T-Werk
SAKSAMAA

Valgus ja vari asuvad looma universumis valguse ja pimeduse maailma. Need kaks on vastandlikud, kuid koos moodustavad nad kauneid kujutisi. Sama kiiresti kui need kujutised ilmuvad, kaovad nad aga taas, muutudes tabamatuteks fantaasiapiltideks. Valguse ja varju, helide ja vaikuse, liikumise ja liikumatuse mängus sünnib maagiline ja kaunis unenäoteater.

T-Werki „Olen väike valgus” on tantsija Laura Heinecke ja muusik Nicolas Schulze esimene koostöölavastus. Laval loodud muinasjutumaailm paneb tööle laste kujutlusvõime ning näitab, kuidas kujutisi saab luua kõige lihtsamate vahendite abil, kombineerides tantsu, muusikat ja videoprojektsiooni.

Imetabane maailm rullib end lahti nagu laste mängumatt, mis kootud valgusest, varjust ja värvikirevast fantaasiast. 40 minutit mööduvad väga ruttu. Etendus lummab nii lapsi kui täiskasvanuid nii lihtsa ja ainulaadse unenäoga, et tähed tuuakse hetkeks maa peale. – kultursegler.de

T-Werk on teatriühendus, millel on oma mängupaik Potsdamis Schiffbauergasse kultuurikeskuses. Teatriprogrammi kuuluvad muusika-, draama-, maski- ja nukulavastused kõrvuti kontsertide, ettelugemiste ja õpitubadega. T-Werki repertuaarist leiab lavastusi igas vanuses vaatajatele. Peale omalavastuste pakub T-Werk proovi- ja etenduspinda sõltumatutele teatritele. Regulaarsed vastastikused külalisetendused, nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil, pakuvad kunstilisi väljakutseid ja toetavad riigisisest ja rahvusvahelist kultuurisuhtlust. T-Werki silmapaistvate ettevõtmiste hulka kuuluvad ka iga-aastased festivalid.