Koolivaheajal soodsamalt | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Koolivaheajal soodsamalt

jaga
03. Veebruar 2020 | 13:58

Kui ei tea, mida talvisel koolivaheajal lastele pakkuda ja mida ise ette võtta, siis on põhjust suunduda NUKU teatrisse ja muuseumisse. Esimese kuni kolmanda klasside õpilased on oodatud linnalaagrisse Kaheksa ühe hoobiga, kus tutvutakse vanalinna kaheksa muuseumiga. NUKU teatris saab aga valitud etendustele Partnerkaardiga soodsamaid pileteid, nii et on paras aeg peatselt algav koolivaheaeg sisukaks muuta.

Lasteaialastele ja nooremale koolieale on taas mängukavas lavastus „Päike läheb puhkusele” – armas lugu sellest, et me kõik võime vahel väsida. Etendused toimuvad 22.  ja 23. veebruaril kell 15 ning 25. veebruaril kell 11.
Pilet Partnerkaardiga 8 € (tavahind 11 €) ning last saatvale vanemale 6 € (üks saatjapilet lapse kohta).

Hoogne röövlimürgel „Röövel Hotzenplotz” kutsub lustima lapsi ja lapsemeelseid alates 6. eluaastast. Etendused toimuvad 27. veebruaril kell 19 ja 28. veebruaril kell 11.
Pilet Partnerkaardiga 9 € (tavahind 12 €).

Lavastus „Momo” räägib kummalise loo ajavarastest ja tüdrukust, kes inimestele varastatud aja tagasi tõi. Lavastus on sobilik koolilastele ja nende vanematele ning vanavanematele. Etendused toimuvad 22. ja 23. veebruaril kell 12.
Pilet Partnerkaardiga 9 € (tavahind 12 €).

Soodushinnaga piletid on saadaval NUKU teatri kassast ja Piletilevi müügipunktidest või teatri veebilehelt.
Partnerkaardi soodustusega saab osta kuni 4 piletit, veebist ostes kehtib salasõna „vaheaeg“. Soodustused kehtivad 21. veebruarini või kuni pileteid jätkub.

Lisaks Partnerkaardi erisoodustustele vaata ka kogu koolivaheaja mängukava!

Veel uudiseid